Noorte sportlaste abistamine

MA KASVAN KOOS SPORDIGA!

Lastespordi arendamine ja andekate noorte toetamine on olulised valdkonnad, millele meie fond erilist tähelepanu pöörab. Sirguva põlvkonna eluterved huvid mõjutavad otseselt nii maailma kui spordi üldist heaolu!

Childrens Football Match
Little girl gathering on a sports training

LASTESPORDI OLULISUS

Spordi tähtsust laste elus on raske ülehinnata. Entusiastlikud noormehed ja neiud avastavad uute tegevuste, unistuste ja huvide hämmastavat maailma. Nad loovad esimesi tutvusi, õpivad visa tööga eesmärke saavutama, kujundavad iseloomu.

Spordiga tegelemine tähendab vastupidavust, distsipliini, intellekti arengut ja võimet võtta vastu otsuseid. Absoluutne siirus ning armastus mängu vastu koos täiskasvanuliku oskusega olla vastutustundlik ja visa – suurepärane kombinatsioon tulevastele professionaalidele ja tšempionidele!

AKTUAALSUS

Sageli seisavad noormehed ja neiud, kes on mingil alal tõeliselt andekad, kes on võimelised selle maailma vallutama ja professionaalseks sportlaseks saama, silmitsi tõsiasjaga, et transpordi- ja hotellikulud on perele üle jõu käiv koorem. Kas see on tõesti põhjus oma unistusest loobuda? Alla anda?

Fond Together to Goals arvab, et see on väikseim võimalikest probleemidest! Me pakume spetsiaalse programmi raames abikätt.

Together to Goals Sports Foundation

TOETAGE NOORI SPORTLASI KOOS FONDIGA TOGETHER TO GOALS

Noorte talentide abistamise programm on suurepärane võimalus hakata seda maailma paremuse poole muutma! Te võite teha ühekordse ülekande või vormistada püsiannetuse. Kogutud raha eest aitame sportlastel pääseda meistrivõistlustele, sõita teise linna võistlema jne.

Noorte tšempionide abistamisele pühendatud projektidega saate tutvuda meie veebisaidil. Pakume iga läbitud etapi kohta põhjalikku aruandlust, räägime, kuidas ühe või teise projekti elluviimine käib. Te võite olla kindel, et abi jõuab adressaadini!

TOETAGE MEIE ABIPROJEKTE!