Tingimused ja konfidentsiaalsuspoliitika

TOGETHER TO GOALS​

Andmete töötlemine veebilehel

Togethertogoals.com veebilehel registreerimisel ja ülekande tegemisel salvestab togethertogoals.com veebilehe külastaja isikuandmed (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja kontakttelefoninumber) ning kogu teabe tehtud ülekannete kohta.

Togethertogoals.com käsitab kõiki veebilehe külastajalt edastamise käigus kogutud andmeid isikuandmetena ja käsitleb neid konfidentsiaalsena vastavalt isikuandmete töötlemise seadusele.

togethertogoals.com ei anna saadud andmeid edasi kolmandatele isikutele, välja arvatud minimaalsed andmed, mis on vajalikud kauba kättetoimetamise korraldamiseks. (togethertogoals.com ostude puhul)

Krüpteeritud andmeside kasutamine togethertogoals.com ja pankade vahel tagab, et ükski volitamata isik ei pääse ligi veebilehe külastaja isiklikele pangandusandmetele.

Veebisaidi külastajal on õigus tutvuda togethertogoals.com-i valduses olevate andmetega ja keelata nende edasine töötlemine.

Sotsiaalmeedia andmete töötlemine Koos eesmärkidele

Üheskoos eesmärkideni on aktiivne ja suhtleb sotsiaalmeedias: Facebook, Instagram, Twitter jne.
Kogu teavet, mida kogutakse suhtlemisel ja andmete saamisel sotsiaallehtede külastajalt, töödeldakse vastavalt andmetöötlusele aadressil togethertogoals.com.

Ülekannete ja maksete turvalisus

Annetusi ja ülekandeid saab teha veebilehe togethertogoals.com kaudu EveryPay / Paypal / Stripe internetipanga lingi kaudu ja otseülekandena Together to Goals MTÜ kontole LHV pangas.

togethertogoals.com teeb koostööd kõige usaldusväärsemate maksesüsteemide ja pankadega Eestis ja kogu maailmas!

Kõiki rahaülekandeid teenindavad pankade ja finantsteenuste maksesüsteemid (Paypal ja teised, mida me teie mugavuse huvides kasutame).