PUUDUSTKANNATAVATE SPORTLASTE ABISTAMINE

SEE POLE PÕHJUS ALLA ANDA: AIDAKE VÄHEKINDLUSTATUD SPORTLASI

Vähekindlustatud peredest pärit piiratud rahaliste võimalustega noorte sportlaste abistamine on oluline osa meie fondi missioonist. Tõelise talendi teele ei tohiks tekkida materiaalseid probleeme!

Lonely boy
Wearing blue hand wraps. Young tattooed coach teaching the kids boxing techniques

VAJADUS

Meie peamine eesmärk sellesse kategooriasse kuuluvate lastega töötamisel on olla neile sotsiaalseks liftiks, aidata neil oma elu muuta ning avada neile tee spordimaailma.

Mõndasid lapsi kasvatavad sugulased, mõned elavad probleemsete vanematega ning neil puuduvad võimalused käia tasulises huviringis, osta vormiriideid või varustust. Just sellises olukorras tuleb meie fond appi!

Me kõik võime kinkida väikesele inimesele usu tulevikku ja väljavaate end spordis leida ning aidata piiratud võimaluste raamidest väljuda.

MILLEGA ME SAAME AIDATA?

Group of female kids practicing athletic exercises together indoors

KUIDAS TEHA SISSEMAKSET?

Vähekindlustatud sportlaste abistamine on vastutusrikas missioon, mis on jõukohane igaühele meist! Tehkem üheskoos lahti tee, mis noored talendid profisporti viib, kõrvaldagem rahalised takistused. See on meie ühine võimalus muuta seda maailma, panna noored inimesed imedesse ja unistustesse uskuma!

Võite teha ühekordse annetuse mis tahes summas või hakata meie püsiabistajaks. Igasugune toetus on oluline.

TOETAGE MEIE ABIPROJEKTE!

Miks just meie?

“On olemas tohutu hulk heategevusorganisatsioone. Miks me peame aitama just teid?”

Selleks on mitu põhjust: