AJALOO LÜHIKIRJELDUS

100% kogutud vahenditest läheb noormängijate varustuse, varustuse ja treeningprotsessi täiustamiseks! Sihipärane abi klubi vaestele ja paljulapselistele peredele!

Toetame lapsi Maardu LM

  • Not Set

    Funding Goal
  • 60

    Funds Raised
  • -

    Korjanduse lõpp
protsenti :
0%

Sisestage summa, mida soovite annetada

Minimum amount is € Maximum amount is € Put a valid number

Andrei Arhipov

9 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Description

Armastate jalgpalli ja soovite kaasa aidata selle spordiala arengule Maardus? Nüüd on seda väga lihtne teha!

Heategevuslik organisatsioon Together To Goals ja jalgpalliklubi Maardu Linnameeskond kuulutavad välja partnerluse, tänu millele saame kõik koos aidata klubi lapsjalgpallureid, parandada treeningprotsessi tingimusi, laiendada jalgpallurite edasise arengu võimalusi!

Praeguseks treenib Maardu LM klubis üle 150 lapse ja täiskasvanu Maardust, Jõelähtmelt ja Tallinnast. Laste- ja noortekoondised võtavad aktiivselt osa Eesti meistrivõistlustest, kohalikest ja välisturniiridest. Maardus peetakse igal aastal turniire välismeeskondade osavõtul. Naiste jalgpalli suund areneb aktiivselt nii profi- kui ka harrastajate tasemel.

Klubi täiskasvanute meeskond on tõusnud madalamatest liigadest Eesti kõrgliigasse (2019) ning pälvinud sadade jalgpallifännide armastuse ja tähelepanu.

Tänu nendele saavutustele tekkis klubil võimalus jalgpalli arendada ja seda oma piirkonnas populariseerida, edukalt viidi ellu linnale olulisi projekte (Jalgpalliring lasteaedades, jalgpalli harrastava naiskonna loomine, MLM-i fänniklubi).

Käes on meie aeg aidata Maardu Linnameeskonna klubi ja toetada selle arengut tulevikus!

Together To Goals ja Maardu LM jalgpalliklubi avavad korjanduse, millest 100% annetustest läheb inventari, varustuse, treeningprotsessi täiustamiseks ning klubimeeskondade vähekindlustatud ja paljulapseliste perede laste toetuseks.

MLM-i klubi saate toetada kas täites kodulehel oleva spetsiaalse vormi kaudu või kanda raha otse Together to Goals kontole.

#teemesedakoos

TOGETHER TO GOALS MTÜ EE367700771008229578 (LHV)