Расскажите свою историю
TtG Sihtasutuse missioonid

Jutustage oma lugu

Together to Goals on eelkõige Eesti lastespordi toetamise ja arendamise projekt. Meie kaks sotsiaalset eesmärki on luua ja käivitada kaks sotsiaalset “lifti”

Avada lapsele uksed spordimaailma!

Kahjuks on olemas juhtumid, kus vähekindlustatud ja paljulapseliste perede lapsed ei saa oma unistust ellu viia, sest neil pole võimalust tundide eest maksta, erivarustust osta jne. Together to Goals viib heade inimeste, ettevõtete ja koostööpartnerite abi lasteni – tahame anda lapsele võimaluse siseneda lifti ja tõusta korrusele “SPORT”.

Avada uksed profisporti!

Mõnikord juhtub, et noorel sportlasel on kõike justkui piisavalt, et ta on spordis edukas, et kasvab tõeline TALENT! Ja siis järsku – STOPP! Selgub, et järgmise sammu jaoks on vaja teha professionaalsem hüpe edasi. n vaja professionaalseid treeningkogunemisi, läbivaatusi, võistlusi, probleemidele meditsiinilist lahendust, kuid selleks pole raha.

Mittetulundusühingu Together to Goals ülesanne on leida lahendus (mingi rahastus, koostööpartnerid) ning aidata noorsportlasel teha OLULINE samm edasi! Kes teab, äkki me kõik koos sõidutame “liftis” tulevast Eesti olümpiavõitjat!?

Pöördume treenerite, lastevanemate, tunnistajate ja muude asjaosaliste poole, kes on seotud mõne looga, mis vastab meie kahe sotsiaalse “lifti” parameetritele! Rääkige meile see lugu! Saatke see aadressile help@togethertogoals.com. Meie meeskond kindlasti lisab Teid andmebaasi, analüüsib kõik läbi ning hakkab liikuma Teie probleemi lahendamise suunas.