AJALOO LÜHIKIRJELDUS

100% kogutud annetustest suunatakse inventari ja sportliku riietuse soetamiseks ning treeningprotsessi parendamiseks!

Suunatud abi vähekindlustatud ning lasterikaste perede toetamiseks!

Toetame lapsi FC Phoenix

  • Not Set

    Funding Goal
  • 220

    Funds Raised
  • -

    Korjanduse lõpp
protsenti :
0%

Sisestage summa, mida soovite annetada

Minimum amount is € Maximum amount is € Put a valid number

Andrei Arhipov

9 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Description

Kui teie armastate jalgpalli ja teil on soov abistada jalgpalli arengut Ida-Virumaal, siis toetage Jõhvi jalgpalliklubi FC Phoenix tegevust!

Klubis tegeleb jalgpalliga üle 150 lapse Jõhvist, Kohtla-Järvelt,Toilast ja Alutaguselt. Alates 2016. aasta suvest korraldatakse laste suve laagreid, laagrisse tulevad lapsed üle Eesti ja ka välismaalt. Laste ja noorte võistkonnad aktiivselt osalevad erinevatel Eesti turniiridel ja võistlustel. 2020.aastal avas klubi jalgpalli ajalooga seotus muuseumi, paigaldatud on mälestustähis „100 aastat Jõhvi jalgpalli”. 2021. aastal moodustati oma sisesaali võistkond, kes tegi 2022. aastal Eesti kõrgliigas edukad avamängud.

Meie, Together to Goals, juba pikemat aega jälgime Jõhvi FC Phoenix arengut ja heategevusliku tegevust. Omalt poolt soovime algatada klubi laia toetust, mis oleks suunatud perspektiivsete noorte sportlaste toetuseks. Soovime, et veel 100 aastat oleks Jõhvi jalgpall Eesti spordi kaardil.

Vastastikusel kokkuleppel klubiga Jõhvi FC Phoenix meie alustame vahendite korjamisega ja 100% annetustest suuname inventari ja sportliku riietuse soetamiseks, treeningprotsessi parendamiseks ja vähekindlustatud ning lasterikaste perede toetamiseks.

Klubi saab toetada täites erivormi portaalil või ülekandega fondi Sports Foundation “Together to Goals” arveldusarvele.

TOGETHER TO GOALS MTÜ
EE367700771008229578 (LHV)